Hush Tangle Free keratin, saçların daha parlak ve canlı görünmesi için, saçın görünümü ve dokusunu değiştiriyor. 12 hafta boyunca etkisini gösteren Hush saç bakım ürünü kullananlar oldukça memnun görünüyor. İçinde saçları güçlendiren, beslendiren ve kökten onaran maddeler ile polimer sistemi sayesinde bu ürün, saçın genel dokusunu iyileştiriyor.

Yalnızca saç dokusunu iyileştirmekle kalmayan Hush Tangle Free aynı zamanda saçta oluşan sebumları azaltıyor, pürüzsüz ve yumuşak hale getiriyor, elektriklenmeye ve kabarmaya son veriyor. Çok yönlü bir bakım ve koruma sağlayan bu ürün saçlarınızda 3 ay etkisini gösteriyor. Kalın telli ve kıvırcık saçları, ince telli ve elektriklenen saçları 90 dakikada düz ve pürüzsüz hale getiriyor. Dilerseniz saçlarınızın dalgasını koruyarak da bu bakımı uygulamanız mümkün oluyor. Keratin bakım işleminden sonra kişiler duş alabilir, saçını toplayabilir, toka takabilir ve yüzebilir. Bu işlemlerin hiçbiri bakım kürünü olumsuz yönde etkilemiyor.

Hush Tangle Free Onarıcı Saç Bakımı Özellikleri

Hush Tangle Free kullananlar, bu komple kürden oldukça memnunlar. Bu ürün genellikle kuaför salonlarında, her saç tipine, profesyonel kişiler tarafından uygulanır. Bu keratin bakımı sayesinde saçlar 3 ile 6 ay arasında düz görünür. Bu süre boyunca saçlar yumuşak, pürüzsüz ve düzenli görünür. Ayrıca bu ürün saçların kabarmasını ve elektriklenmesini engeller. Böylece saçlar daha kolay taranır ve şekil alır.

Hush Tangle Free, saçları tam olarak kaplayarak koruyucu bir protein tabakası ile dış etkenlerden korur. Bu ürün sayesinde saçlarınız daha parlak, volümlü ve ışıltılı görünür.

Hush Tangle Free Onarıcı Saç Bakımı İçeriği

Hush keratin bakımı ürünü içerisinde acai üzümü, gliserin, roucou yağı ve camu camu gibi maddeler bulunur. Acai üzümü genel olarak saçların dokusunu güçlendirir, yumuşak, parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Gliserin ise saçın daha nemli ve yumuşak olmasını sağlar. Böylece saçlar çok daha kolay taranır ve şekil alır. Roucou yağı ise güçlü bir antioksidandır. Üstelik havuçtan yüz kat daha çok beta karoten içeren bu yağ, saçları korur. Saçların sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlayarak saç kayıplarının önüne geçer. Camu camu ise yüksek oranda C vitamini içerir. Böylece saçları, ısı, ışık, toz ve diğer çevresel etkenlerden korur.

Asil Adresimiz

Ankara Eryaman Asil Erkek Kuaförü 15 yılı aşkın uzman kadrosuyla 09:00 - 21:00 saatleri arasında sizlere konumumuzda hizmet vermekteyiz.


Adres

Şeyh Şamil Mah. Eryaman Center, 06793 Etimesgut Ankara

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz.